Eskikale Mah. 9.Sok. No:1 Ulu Camii Arkası / SİVAS

Anasayfa

Hakkımızda

Hakkımızda
Şirketimizin temeli 1977 yıllarına dayanıp 36 yıllık deneyimi İle İnşaat sektöründe birçok projeye başarıyla imzasını atmıştır. 
 
Her gün büyüyen inşaat sektöründe devamlı kendini geliştiren ve yeniliğe yatırımda sınır tanımayan firmamız, sizlere mükemmeli sunmak için çalışmaktadır.
 
Hizmet verdiği konularda çizgisinden ayrılmayan AN İNŞAAT Ticaret Sanayi Ltd. Şti. Uzman kadrosu ile tüm istek ve sorunlarınıza tek noktadan çözüm sağlama prensibi ile çalışmaktadır. Daima ön planda olan kalite, güvenilirlik ve süreklilik firmamızın sizlere yansımasıdır.
 
Firmamız kuruluşundan bu güne mühendislik ve müteahhitlik sektörleriyle hizmet vermektedir. Resmi sektör müteahhitliği ve özel proje ile yapı üretiminde kendi konusunda teknik, estetik bilgi ve tecrübeye sahip elemanlarla çalışmakta, işin zamanında bitirilmesi için gerekli koordinasyonu sağlamaktadır.
 
Her gün büyüyen inşaat sektöründe devamlı kendini geliştiren ve yeniliğe yatırımda sınır tanımayan firmamız, sizlere mükemmeli sunmak için çalışmaktadır.
 
Bugüne kadar yaptığımız çalışmalar arasında; Mersin ve Sivas şehirlerinde super lüx daireler,yazlıklar,dershaneler,toplu konutlar, iş merkezleri yer almaktadır. Bütün projelerin yönetim ve denetiminde, mühendislik gruplarıyla (inş.mimarlığı,inş. müh., makine müh., elektrik müh. peyzaj mimarlığı...) birlikte disiplinli çalışılarak üretim ve imalat yapılır.
 
Amacımız geçmişte olduğu gibi gelecekte de üstleneceğimiz görevleri üretimin her kademesinde çağdaş kalite değerlerine ve uluslararası standartlara uygun olarak başarı ile tamamlamaktır.
 
Çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken, toplumların kalkınması ve refahına katkıda bulunan AN İNŞAAT Tic. San.Ltd.Şti., hızla büyüyerek özel sektör kuruluşlarının önde gelenleri arasında yer alacaktır.
 
 
ŞİRKET PROFİLİ:
 
Kurucu : Nazım KUZU ( İnş. Müteahhiti )
Genel Müdür : Bünyamin KUZU ( İnşaat Mühendisi )
Halkla İlişkiler : Ahmet KUZU ( İşletmeci )
Finans : İbrahim KUZU ( İşletmeci )?